Oferta /

Oto oferowane przez nas usługi

Oferta

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych. Modernizujemy, aktualizujemy i pozycjonujemy już istniejące strony. Przygotowujemy również prezentacje multimedialne, wszelkiego rodzaju grafiki internetowe oraz kampanie Social Media. Przygotowujemy i wykonujemy projekty poligraficzne, druki wielkoformatowe oraz gadżety reklamowe. Działamy również w dziedzinie: fotografii reklamowej, copywritingu, oklejania, reklamy mobilnej, obsługi serwerów i domen.

Tworzenie stron www

Najważniejszą funkcją, którą muszą spełniać strony internetowe poza funkcjonalnością i przejrzystością jest skuteczność. Perfekcyjna strona internetowa musi spełniać oczekiwania i potrzeby obecnych i potencjalnych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że stworzona przez nas witryna doskonale spełni swoją rolę. Dzięki nam twój strona stanie się idealnym narzędziem do promowania Twojej firmy, trafiając do odpowiednich odbiorców pozwoli na zwiększenie sprzedaży.

Fotografia reklamowa

Wykonujemy usługi fotograficzne niezbędne do potrzeb reklamowych, blogów, sklepów, serwisów tematycznych oraz stron internetowych. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia przy użyciu specjalistycznego sprzętu wysokiej klasy. Wykonujemy również obróbkę zdjęć, by końcowy efekt był jak najbardziej spektakularny.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to świadome działania promocyjne mające na celu wypromowanie strony internetowej, tak by wyszukiwarka uznała ją za wartościową i umieściła wysoko w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe odwiedzają osoby zainteresowane odszukaniem konkretnych informacji i produktów używając słów kluczowych. Skupiając się na pozycjonowaniu mamy pewność, że osoby zainteresowane danymi usługami i produktami dzięki skorzystaniu z przeglądarki internetowej trafi właśnie na nasz serwis internetowy. Posiadając przejrzystą i przyjazną dla klientów stronę internetową jedynym krokiem do odniesienia sukcesu jest odpowiednie jej wypromowanie. Najlepszym i najtańszym sposobem promocji jest właśnie pozycjonowanie strony.

Poligrafia

W naszej ofercie kompleksowe usługi poligraficzne od wykonania kompletnego projektu do jego wyprodukowania. Każdy projekt tworzymy od początku do końca zgodnie z życzeniami Klienta włącznie z wyborem materiałów i ilością tworzonych egzemplarzy. W naszej ofercie między innymi: wizytówki jednostronne, dwustronne i podwójne, kalendarzyki, karty firmowe, promocyjne, stałego klienta i rabatowe, ulotki, papiery firmowe, notatniki, notesy firmowe, bloczki, teczki firmowe, plakaty, kalendarze biurkowe, metki, zawieszki.

Promocja! Na hasło "Pasja i kreatywność" Pozycjonowanie - 3 miesiące za 50% ceny.

Inne

Copywriting - Sekretem sukcesu strony internetowej jest nie tylko przyjazna dla oka grafika i funkcjonalność ale również odpowiedni tekst. Jedynie tekst opracowany w profesjonalny sposób daje możliwość zyskania prestiżu w oczach klientów. Proponujemy pisanie tekstów tematycznych do stron internetowych. W przypadku tekstów przeznaczonych do pozycjonowania zapewniamy stworzenie tekstów o odpowiednim nasyceniu słowami kluczowymi.

Oklejanie powierzchni - W celach reklamowych należy wykorzystywać wszystkie dostępne powierzchnie np. szyby i witryny sklepów, powierzchnie pojazdów firmowych. Chętnie pomożemy wydobyć ich potencjał. Zaprojektujemy i wykonamy reklamę według Państwa potrzeb. Dobierzemy odpowiednie materiały i umieścimy gotowe aplikacje na wskazanej powierzchni.

Reklama mobilna - Jeśli chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę rowerowe przyczepki reklamowe są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy wynajem i sprzedaż przyczepek reklamowych. Mobilna reklama to dość nowa forma reklamy ulicznej dająca możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. W pakiecie możemy zaoferować również wykonanie banerów reklamowych idealnie dopasowanych do przyczepek.

Kolportaż - Oferujemy Państwu dystrybucję adresową lub bezadresową materiałów reklamowych. Dystrybucja adresowa polega na dostarczaniu przesyłek pod wskazane przez zleceniodawcę adresy. Dystrybucja bezadresowa polega na dostarczaniu materiałów do odbiorców na wskazanym przez zleceniodawcę obszarze.