O nas /

Poniżej znajdziesz więcej informacji o naszej firmie

O Gruart.pl

Jesteśmy agencją interaktywną działającą na rynku od 2010 roku. Mamy już w swoim dorobku ponad 330 wykonanych projektów. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami z okolic Wielunia, Wieruszowa, Sieradz, Działoszyna, Pajęczna, Praszki i okolic.

Nasza misja

Nasza praca jest naszą pasją. Tworzenie wszelkiego rodzaju grafik, stron internetowych, kampanii marketingowych jest dla nas prawdziwą przyjemnością. W świecie marketingu internetowego poruszamy się bez najmniejszego problemu i wiemy, co zrobić by wyróżnić się na tle wielu innych stron internetowych. Naszą pracę wykonujemy z poświęceniem i chętnie pomożemy w stworzeniu osobowości internetowej dla Twojej firmy oraz w jej promowaniu.

Dlaczego my

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, nie zapominamy o najdrobniejszych szczegółach. Nie boimy się wyzwań, lubimy nowatorskie pomysły. Jesteśmy przyjaznyą i otwartą grupą ludzi, które lubi zdobywać nowe doświadczenia. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszego klienta. Doskonalimy umiejętności, aby utrzymywać wysoki poziom naszych usług. Śledzimy nowe trendy, wiemy co jest modne a co już passe. Odnosimy sukcesy, i żaden światowy kryzys nie jest nam straszny.

Poznaj nasz team

Tomasz Grudziądz

grafika, pozycjonowanie

Przemysław Pałyga

html, cms

Zbigniew Gajda

marketing

Praca

Interesujesz się grafiką? Twoją pasją jest pozycjonowanie? Kodujesz z zamkniętymi oczami? Wyślij CV na biuro@gruart.pl